Hizmetlerimiz

Catering

Hedefimiz ürün ve servis hizmetinde müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılarken hijyen ve kalitenin sürekliliğini sağlamak ve geliştirmektir. Ürün ve sistem kalitesinde mükemmele ulaşmak için tedarikçilerimiz ve tüm elemanlarımızdan üstün performansı talep ederek vizyonumuza ulaşma yolunda çalışmaktır. Aşcı Dede restaurant & Catering, üstlendiği hizmeti başlangıcından son noktasına kadar olan sürecinin her aşamasında sektördeki standartlarına uygun, müşteri ve memnuniyet odaklı hizmetler vermektedir. Aşcı Dede restaurant & Catering olarak, toplu yemek sektöründe sağlamış olduğumuz güven duygusunu yarınlara da taşıyarak, mutlak müşteri memnuniyeti prensibiyle sektörde fark yaratarak alanındaki tüm yenilik ve gelişmelere uyum sağlamaya devam edeceğiz.

ŞEHRİN EN İYİSİ

Restaurant

Her mevsim yeni bir başlangıç ve her farklı tat yeni mutluluklar inancıyla yola çıkan Aşcı Dede, sunduğu menüsüyle her karesinde şehrimizin tatlarını ve aile sıcaklığı hissini duyacağınız sıcak buluşmalara ve keyifli zamanlara ev sahipliği yapıyor. Mevsimin taze ürünleriyle hazırlanan lezzet müdavimliği yaratan tatlarıyla Aşcı Dede sizleri bekliyor.

Çiftsan Garden
Düğün Organizasyonu

Çiftsan Garden olarak zorlu ve değişken piyasa koşullarında hizmet verdiğimiz sektörde, teknolojinin getirdiği tüm imkanları uygulayan, güvenilir, müşteri odaklı ve kaliteli hizmet veren, hem müşterilerin hemde çalışanlarının haklarına saygılı, sektöründe öncü olan, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir kuruluşuz. Son derece geniş ve ferah olan Çiftsan Garden Kır düğün bahçesi alışılmış düğün salonlarından ayrılarak mutluluğa yeni adım atacak çitlerimiz için son derece sıradışı bir tercih imkanı sunuyor. Yaz ayının bunaltıcı sıcağından yem yeşil ve serin bir düğün salonunda olmak isteyenlerin adresi Çiftsan Garden.